Nasza firma F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź powstała w 2007 roku. Misja firmy to dążenie do zaspokojenia potrzeb naszych klientów i dostarczenie produktów łączących idealną jakość z rozsądną ceną.

Na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie naszych klientów. Profit jaki uzyskujemy to tylko dodatek. Wracając do początków, najpierw zrodziła się pasja i marzenia, następnie cel. Dzięki konsekwencji i cierpliwości założyliśmy firmę motoryzacyjną F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź. Kolejno krok po kroku rozwijaliśmy i wzbogacaliśmy naszą ofertę w czołowe marki felg aluminiowych.

Nasza firma działa na terenie całej Polski i Unii Europejskiej dzięki szybkiej dostawie towarów pod wskazany adres.

Nasze atuty:

• Profesjonalna obsługa
• Pomoc w dobraniu parametrów
• Dopasowanie produktu do budżetu
• Niesamowity wybór produktów
• Szybkość obsługi
• Profesjonalna dostawa
• Negocjacja Cen
• Realizacja Indywidualnych zamówień
• Sprzedaż Hurt/Detal
• Tani Transport
• I wiele innych

W naszej ofercie znajdą państwo markę Premium Forzza Wheels (www.forzza-polska.pl), w której odnajdziecie wyłącznie ekskluzywne modele felg aluminiowych. Marka Forzza Wheels co rok wzbogaca swoją ofertę o kolejną gamę najbardziej modnych modeli w nowych aplikacjach, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Firma F.H.U. ALUSPORT Krystian Śledź jest oficjalnym dystrybutorem marki Forzza Wheels na Polskę, Czechy oraz Austrię.

Z dumą przedstawiamy największe zalety marki:

Największym atutem felg marki Forzza Wheels to produkcja technologią Flow Forming. Jest to najnowsza technologia w produkcji obręczy aluminiowych. Niesamowitą zaletą jest redukcja masy produktu przy jednoczesnym poprawieniu wytrzymałości obręczy, zwiększeniu jej odporności na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia.

Metoda produkcji Flow Forming wykorzystuje w procesie wysoką temperaturę i system walców, które nadają materiałowi zaprojektowany kształt. Taka faza produkcji sprawia, że ziarna lepiej się przenikają i łączą razem, w efekcie gotowy produkt uzyskuje idealne proporcję i wytrzymałość. Proces ten powoduje, że ścianki konstrukcji produktu są o wiele cieńsze co w znacznym stopniu redukuje masę produktu.

Motto marki:

„Marka Forzza Wheels to najwyższa jakość w rozsądnej cenie.”

 

Technologię Flow Forming wykorzystuję się w produkcji obręczy dedykowanych do sportów motorowych. To potwierdza najwyższa jakość obręczy. Technologia FLOW FORMING jest doceniana przez czołowych producentów pojazdów.

Forzza Wheels to również najmodniejsze trendy we wzornictwie obręczy aluminiowych. W dzisiejszych czasach Instagrama, Facebooka oraz innych kanałów każdy z nas chcę podążać za modą. Wasze auta będą zawsze na topie, jeżeli zdecydujecie się na felgi Forzza Wheels.

Stylistyka, dbałość o szczegóły w wykończeniu produktu nadają niesamowity efekt końcowy. Idealnie dobrane lakiery, frezowanie rantów i ramion obręczy to „klucz” w uzyskaniu doskonałości produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie internetowym.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a także współpracę z firmami, hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie kraju i zza granicy.

Przeglądaj pełną kolekcję Forzza Wheels na www.forzza-polska.pl oraz www.forzza-felgi.pl.

Zapraszamy